Kerkojme operator outbound 3 euro/ora Vodafone Casa 49 views

Job Expired

 

ITALNETWORK Tirana kerkon te punesoje: Operator Italisht për fushatën Vodafone casa

  • Ofrojme turne fleksibel;
  • Orari i punes eshte nga ora 09:00 am deri ne 21:00 pm (orari i punes per 4 ,6 ose 8 ore mund te percaktohet nga vete punonjesi brenda fashes 09:00- 21:00)
  • Bonuse te palimituara dhe bonuse performance;
  • Ora e punes fillon nga 3 euro/ora;
  • Bonus prodhimi nga 10 euro deri ne 30 euro kontrata;

Te interesuarit te dergojne Cv ne Email: hr.tirana@italnetwork.net ose te kontaktojne ne numrin Cel: 0699493196/0697627714

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 3 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center