Kerkohet SOCIAL MEDIA MANAGER 427 views12 applications

Online pharma kerkon specialiste SOCIAL MEDIA MANAGER!

Punohet ne ambjente ZYRE.

Kriteret:
Eksperience ne fushen e promovimit dhe reklamimit FACEBOOK, INSTAGRAM, RRJETE SOCIALE!
Te zoteroje njohuri te plota ne fushen e krijimit dhe zhvillimit te Ads ne rrjete sociale!
Aftesi per te punuar ne grup dhe ne projekte zhvillimore!

Orari 09:00 -17:00 nga e Hena ne te Premte.

Pagesa bashke me bonuse 80.000-150.000 ALL te REJA
Cel. : +355697825684

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë