Kerkohet Sanitare 28 views

Vesa Center kerkon nje sanitare me kohe te plote. Te jete person korrekt dhe i pergjegjshem.

Ofrohet ambient pune shume i mire dhe page e kenaqshme.

 

Te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel:0674000888 ose ne email: info@artel.al

 

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr.
  • Profili Punesim