Kerkohet kamarier/e dhe banakier/e. Doha Coffee(rruga kavajes) 51 views

Job Expired

Kerkohet kamarier/e dhe banakier/e. Vendi eshte shume i mir dhe ofrohet page e kenaqshme.

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Kavajes
  • Tel/Mob 0673002001
  • Profili Bar Kafe