Doha Coffee (rruga kavajes kompleksi arlis)

Follow

This company has no active jobs

Doha Coffee (rruga kavajes kompleksi arlis)

Company Information

  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location TiranĂ«
  • Rruga/Zona Rruga Kavajes
  • Tel/Mob 0673002001
  • Profili Bar Kafe

About Us

Kerkohet kamarier/e dhe banakier/e. Vendi eshte shume i mir dhe ofrohet page e kenaqshme.