Kerkohen operator me eksperience per fushaten Telecom Italia. (mundesi punesimi smartworking) 50 views

iCon Albania me fushaten me te re TIM, Telekom Italia.

Kerkohen:

Persona me experience ne kete fushate
Punesim i menjehershem,

Ofrohet:
1- Pagesa nga  300 leke/ore – 800 leke/ore + deri 3500 lek per cdo kontrate
2- Orare fleksibel, Part-Full Time nga ora 10.00-19.00
3- Bonuse ditore-javore-mujore
4- Smart-Working
5- Ambient pune dinamik dhe entuziast,

Ju lutemi te shprehni interesimin tuaj ne keto kontakte:
Adresa: Rr.Myslym Shyri, mbas karburant “Kastrati”
CV e-mail: iconalbania@gmail.com
Cel:0682063223

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 15 Jobs
  • Location
  • Rruga/Zona Rr. Myslym Shyri, mbas karburant Alpet
  • Profili Call Center, Marketing