Kerkohen agjent per Telecom Italia ne Gjuhen italiane. 42 views1 application

Kerkohen agjent per Telecom Italia ne Gjuhen italiane.
Kerkohen persona me eksperience ne fushaten Telecom ose te ngjashme

Ofrohet mundesi punesimi part dhe full time
Orari: 10.00-14.00 dhe 15.00-19.00

Zhvillohet trajnim extra nga kompania

Pagesa qe arrijne deri ne 800 lek ora dhe deri ne 3500 lek per kontrate.

Vendndodhja : Rruga Myslym Shyri prapa Karburant Kastrati.

Mund te na kontaktoni ne adresen: iconalbania@gmail.com ose ne nr e kontaktit: 0682063223

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 15 Jobs
  • Location
  • Rruga/Zona Rr. Myslym Shyri, mbas karburant Alpet
  • Profili Call Center, Marketing