Kerkohen agjent per Telecom Italia.( mundesi punesimi nga shtepia) 174 views2 applications

Job Expired

Kerkohen agjent per Telecom Italia.( mundesi punesimi nga shtepia)

Kerkohen operator me dhe pa eksperience per fushaten Telecom Italia.

Ofrohet mundesi punesimi part dhe full time

Orari: 10.00-14.00 dhe 15.00-19.00

Per kedo qe nuk ka eksperience zhvillohet trajnim falas nga kompania

Personat qe kane eksperience mund te punojne qe diten e pare nga shtepia.

Nga zyrat: Pagesa 300lek/ora plus bonuse per cdo kontrate

Smartworking: Pagesa ne baze kontratash qe shkojne deri ne 4.000 lek secila.

 

Vendndodhja : Rruga Myslym Shyri prapa Karburant Kastrati.

Mund te na kontaktoni ne adresen: iconalbania@gmail.com ose ne nr e kontaktit: 0682063223

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location
  • Rruga/Zona Rr. Myslym Shyri, mbas karburant Alpet
  • Profili Call Center, Marketing