Kerkohen 230 Operator Telefonik (Italisht, Anglisht, Greqisht) 1809 views53 applications

Finmarket (call center) ofron mundesi punesimi FULL-TIME dhe te menjehershme
ne pozicionin e Operatorit Telefonik.

Ofrojme:

  • Ambjent pune te kendshem dhe motivues
  • Kontrate pune te rregullt sipas ligjit shqiptar ne fuqi
  • Trajnime periodike ne varesi te eksperiences tuaj
  • Mundesi rritjeje profesionale
  • Page e kenaqshme

Kerkojme:

  • Njohje te mire te gjuhesi Italiane, Angleze ose Greke
  • Eksperienca perben avantazh

Ftojme te gjithe te interesuarit te na dergojne CV-te e tyre ne adresen tone te emailit: finmarket@mail.com
Vetem personat e perzgjedhur do te kontaktohen nga stafi yne per t’u paraqitur per interviste.

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë
  • Profili Call Center