Je ne kerkim te nje pune dhe nuk di ku te aplikosh? 974 views4 applications

Job Expired

Nese jeni ne kerkim te nje pune me disponibilitet oraresh,me kontrate te rregullt pune,me trajnim te paguar,bonuse dhe puntualitet ne pagesa,NE JEMI VENDI I DUHUR!

Fastcall po kerkon operator/e me ose pa eksperience pune te meparshme.

Ofrohet trajnim dy javor i paguar dhe i deklaruar.

Fushata eshte luce e gas.

Kerkojme:

Njohuri te gjuhes italiane
Korrektesi ne orare
Njohuri te mira kompjuterike
Deshire dhe vullnet per te punuar

Mos hezitoni te beheni pjese e jona dhe te keni mundesine te punoni ne nje nga call centerat me te medhenj ne Tirane.

Na kontakto ne:
0696024124

info@fastcall.info

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 5 Jobs
  • Location TiranĂ«
  • Rruga/Zona Brryli,Bulevardi ''Bajram Curri'' P. NCE, kati i 1, 100 metra para Maternitetit te Ri
  • Tel/Mob +355696024124
  • Profili Call Center, Marketing