ITALI ofroj vend pune kamarier/e & nd/ kamariere RESTORANTI 45 views

!!PUNESIM NE ITALI

PANTHEON GROUP Agjenci Serbimi & Punesimi kerkon per interes te klientve te saj KAMARIER/E & ND/ KAMARIER/ E RESTORANTI

Kriteret e kerkuara

– me eksperience ne kete profil 2 vite +
– te flase rrjedhshem anglisht & italisht
– mosha deri 33 vjec
– te jene te komunikueshem dhe te punojne ne grup
– te jene te shkathet per te perballuar fluks klentesh

Kushtet e punes

– ofrohet akomodimi i plote
– kontrate pune afatgjate
-paga: 1.000 / 1.200 / 1.500 euro/ muaj ne varesi te peformances

te interesuarit te kontaktojne ne +355692099900 /+355684010400, ose te nisin cv ne adresen e mail: info@pantheongroup.al , ku te specifikohet subjekti

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Fadil Rada, Shkalla A, Kati i II-të
  • Tel/Mob +355 69 20 999 00
  • Profili Sherbime