FULL Time ose PART Time – RTN / TEAM LEADER / OPERATORE – frengjisht | spanjisht 253 views3 applications

Job Expired

Kerkojme TEAM LEADER dhe OPERATORE per gjuhen frenge | gjermane | spanjolle.

PAGESAT DHE PERQINDJET ME TE LARTA NE TREG
Hot NR WARM NR

Kerkohen OPERATORE TEAM LEADER per gjuhen FRENGE | SPANJOLLE!

PAGESAT DHE PERQINDJET ME TE LARTA NE TREG!
HOT NR & WARM NR!

Kompania jone po kerkon njerez ambicioze qe kerkojne te punojne & te fitojne!

Pagesat me te larta ne treg (1000 euro) + bonuse ditore / javore / mujore!

RTN me pagesat me te larta ne treg deri ne 20%!
– Kushte shume te mira pune.
– Ambient mikprites & bashkepunues.
– Mundesi rritje profesionale.
– Fundjava pushim, festat zyrtare pushim.
– Kontrate e rregullt pune dhe siguracione ne baze te legjislacionit.

Disponibiliteti: FULL Time 10:00AM – 19:00 PM/ PART TIME vetem me eksperience…
Adresa:
Te 21 dhjetori, Tirane!
Te interesuarit mund te kontaktojne ne WHATSAPP ne numrin +355 69 811 5633!

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center