FULL Time ose PART Time – RTN / TEAM LEADER / OPERATORE – frengjisht / gjermanisht BONUS MIRESEARDHJE 500 € 115 views1 application

Job Expired

Kerkojme TEAM LEADER dhe OPERATORE per gjuhen frenge & gjermane.
PAGESAT DHE PERQINDJET ME TE LARTA NE TREG
Hot NR WARM NR

Kompania jone po kerkon njerez ambicioze qe kerkojne te punojne dhe fitojne

-pagesat me te larta ne treg (1000euro+) + bonuse ditore / javore / mujore
RTN me pagesat me te larta ne treg deri ne 20%
-kushte shume te mira pune
-ambient mikprites & bashkepunues.
-mundesi rritje profesionale
-fundjava pushim, festat zyrtare pushim
-kontrate e rregullt pune dhe siguracione ne baze te legjislacionit.

Disponibiliteti : FULL Time 10h-19h/ PART TIME
Te interesuarit te kontaktojne ne WHATSAPP ose telefon +355682528805.

Adresa:
21 dhjetori, Tirane

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center