FLET ITALISHT?MOS E HUMB RASTIN TE PUNESOHESH! 1046 views2 applications

Fastcall shpall vende te lira pune per te gjithe njohesit e gjuhes italiane.

Te gjithe ata qe flasin italishten ne nivel fillestar ose te avancuar,kane mundesi te punojne prane nesh, si operator telefonik shitjesh per fushatat luce e gas.

Ofrojme:
Kontrate te rregull pune full-time&part-time.
Trajnim dyjavor per punen.
Deklarim ne taksa qe ne trajnim.
Paga te rregullta mujore dhe bonuse nder me te lartat ne treg.
Ambjent dinamik dhe rinor.
Mense te brendshme.

Kerkojme:
Njohuri te gjuhes italiane.
Njohuri ne perdorimin e kompjuterit.
Disponibilitet.
Vullnet dhe deshire per te punuar.
Korrektesi.

Mos hezitoni te na kontaktoni dhe te lini orar per intervisten tuaj.

Tel:0696024124

IG/fastcall.info
FB/FastCall.al
Whatsapp/0696024124
info@fastcall.info

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 6 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Brryli,Bulevardi ''Bajram Curri'' P. NCE, kati i 1, 100 metra para Maternitetit te Ri
  • Tel/Mob +355696024124
  • Profili Call Center, Marketing