FASONERI VESHJESH, pozicione pune per vajza&gra 116 views

Job Expired

Per nje shoqeri fasonerie me ndodhje ne Yzberisht, Tirane kerkohen punetore ne keto pozicione:

 • Kontrollore
 • Makiniste: Lineare, syzatore, dygjilperesh, kopsa
 • Punetore e thjeshte (pa eksperience)

Ju ofrohet:

 • Pune me orare dhe paga te rregullta
 • Ambjent mikprites pune
 • Suport dhe ngritje ne detyre

Nr kontakti: +355698744374

More Information

 • This job has expired!
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 0 Jobs
 • Location Tiranë
 • Rruga/Zona Rruga e Kavajes
 • Profili Konsulence