Durres, ofroj vend pune inxhinier mekanik ne CAD 219 views1 application

Job Expired

Albamachinery Shpk, eshte nje firme italiane qe operon ne Shqiperi qe prej 10 vitesh.
Ne jemi nje firme me shume eksperience ne fushen e prodhimit te impianteve, makinerive dhe furrave per industrine e xhamave te automobilave.
Kerkojme INXHINIER mekanik .
Kompania ka partner kryesor kompanine italiane Cugher Glass Srl, me qender ne Milano, e cila ka mbi 50 vjet qe eshte ne treg (www.cugherprintingautomotive.com/it).

Makinerite tona jane te destinuara kryesisht per kompani shumekombeshe (Multinationals) ne Amerike, Japoni, Meksike, Peru, Indi, Rusi, Bullgari, Turqi, Poloni etj.

Kriteret e preferuara qe duhet te plotesojne inxhinieret mekanik jane:

– Diplomë Bachelor ose Diplomë Master në Inxhinieri;
-Te perdore autokadin
-Te njohe mire gjuhen italiane-nuk eshte kusht eliminues
-te kete eksperience ne programin 3D-nuk eshte kusht eliminues

Cfare ofrojme:

-Nje ambient pune dinamik dhe me mundesi reale per ngritje profesionale
-Formacion mbi produktet tona dhe nje pozicion pune afatgjate

Adresa: Autostrada Durres-Tirane km.6, prane Hotel Delta,
Maps – https://www.google.com/maps/place/Al…2!4d19.5084444

email:
brikena@albamachinery.com
Tel : 0696096537

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Autostrada Durres-Tirane km.6, prane Mbikalimit te Fllakes
  • Profili Elektronike