Durres kerkohen: Kuzhinier – Ndihmes kuzhinier – Picajol – Pasticiere – Kamarier – Banakier (sezonal + afatgjate) 0682092530 197 views

RESTORANT 4 STINET DURRES KA HAPUR EDHE NJE AMBJENT TE RI
DHE OFRON VENDE PUNE PER PERIUDHE SEZONALE + AFATGJATE:

 • Kuzhinier me eksperience
 • Ndihmes kuzhinier
 • Picajol
 • Pasticiere
 • Kamarier
 • Banakier

OFROHEN:

 • KUSHTE TE MIRA PUNE
 • AKOMODIM/FJETJE DHE USHQIMI
 • PAGA SHUME E KENAQSHME

Cel. : 0682092530
JU MIREPRESIM!

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 3 Jobs
 • Location Durrës
 • Profili Gastronomi