Data Entry 163 views

IXPIRA shpk një kompani Italiane me shtrirje Internacionale dhe eksperiencë disa vjecare ne fushën e turizmit kerkon të punësoj Data Entry.

Kriteret qe kerkohen per aplikantet jane :

1. Preferohet te kete eksperienca te meparshme ne kete fushe .
2. Te kete njohuri shume te mira te gjuhes italiane dhe angleze.
3. Te kete aftesi te mira kompjuterike dhe te zoteroje paketen Microsoft Office shume mire.
4. Te kete perfunduar studimet universitare ( profili nuk perben pengesa).
5. Te jete korrekte me orarin dhe rregulloren e zyres.
6. Te jete i/e komunikueshme.
7. Te jete i/e besueshme dhe konfidenciale

Ofrojme:
1- Kontrate te rregullt pune.
2- Paga konkurruese ne trege.
3- Mundesi rritjeje ne karriere dhe ambjent miqsor pune.

Te gjitha te interesuarat te na dergojne CV-te e tyre ne e-mailin e meposhtem:

ixpirashpk@gmail.com

Cel. : 0696321969

More Information

Apply for this job
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Tiranë