CTC ASTIR KËRKON TË PUNËSOJË OPERATORË TELEFONIKË 546 views1 application

Job Expired

Punesohu ne CTC Astir, thjesht dhe shpejt, vetem me nje interviste!

Apliko tani edhe ne rast se nuk ke eksperience te meparshme si operator.

Kerkohet vetem:
– Njohje e gjuhes italiane
– Njohuri baze ne perdorimin e kompjuterit
– Eksperienca e meparshme perben avantazh

Ofrojme per ju:
– Mundesi per te punuar ne turne 4 – 6 dhe 8 ore nga e hena ne te shtune
– Pagese/h shume e kenaqshme
– Bonuse nga me te lartat
– Ambjent komod dhe i qete pune

Dergo aplikimin tend nepermjet dy formave tona te kontaktit: tl.astir@ucgroup.it ose telefono tani ne: 0693251722

More Information

Please login with Candidate account to view more fields.
  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location
  • Rruga/Zona Rr. Teodor Keko