CTC ASTIR ESHTE NE KERKIM TE OPERATOREVE TELEFONIKE 494 views

Job Expired

Punesohu ne CTC Astir, thjesht dhe shpejt, vetem me nje interviste!

Apliko tani edhe ne rast se nuk ke eksperience te meparshme si operator.

 

Kerkohet vetem:
– Njohje e gjuhes italiane
– Njohuri baze ne perdorimin e kompjuterit
– Eksperienca e meparshme perben avantazh

 

Ofrojme per ju:
– Mundesi per te punuar ne turne 4 – 6 dhe 8 ore
– Pagese/h shume e kenaqshme
– Bonuse nga me te lartat
– Ambjent komod dhe i qete pune

 

Dergo aplikimin tend nepermjet dy formave tona te kontaktit: ctc.astir@evo-net .eu ose telefono tani ne: 0693251722

More Information

Please login with Candidate account to view more fields.
  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Teodor Keko
Connect with us
Contact Us