CTC ASTIR ESHTE NE KERKIM TE NJE TEAM LEADER-i 83 views

CTC ASTIR te ofron mundesine te rritesh profesionalisht!

Punesohu tani si Team Leader ne fushaten VODAFONE CASA!

 

Cfare kerkojme:
– Eksperience jo me pak se dy vite si Team Leader ne fushata outbound
– Disponibilitet i menjehershem
– Aftesi te mira menaxhimi dhe organizimi

 

Ofrojme per ju:
– Pagese baze shume e kenaqshme
– Bonuse mujore nga me te lartat
– Ambjent komod dhe i qete pune

 

Orari i punes: E hene – premte: 09:00 – 15:00 / E shtune: 10:00 – 16:00

Dergo aplikimin tend nepermjet dy formave tona te kontaktit: ctc.astir@evo-net .eu ose telefono tani ne: 0693251722

More Information

Please login with Candidate account to view more fields.
Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 3 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Teodor Keko
  • Profili Call Center
Contact Us