Century 21 Impact kerkon agjent imobiliar 51 views

Job Expired

Bashkohuni me ekipin tonë

A jeni i apasionuar pas pasurive të paluajtshme dhe kërkoni një mundësi të dobishme karriere? Mos kërkoni më tej! Century 21 Impact po kërkon individë të talentuar për t’iu bashkuar ekipit tonë dinamik të profesionistëve të pasurive të paluajtshme.

Pozicioni: Agjent imobiliar

Vendndodhja: Rruga e Dibres Farmacia Kompleksi Arlis 10

Rreth Nesh:

Në Century 21 Impact, ne krenohemi me ofrimin e shërbimeve të jashtëzakonshme dhe arritjen e rezultateve të jashtëzakonshme për klientët tanë. Me vite përvojë në industri, ne kemi ndërtuar një reputacion për integritet, profesionalizëm dhe kënaqësi të klientit.

Cfare ne ofrojme:

• Struktura e komisionit konkurrues
• Trajnim dhe mbështetje të vazhdueshme
• Qasje në teknologjinë më të fundit dhe mjetet e marketingut
• Orar fleksibël
•Mjedisi i ekipit bashkëpunues

Detyrat
Detyra juaj kryesore është të ndërmjetësoni me sukses transaksionin e shitjes/blerjes ose dhënies/marrjes me qira të një pasurie të paluajtshme në një ekip profesionistësh.

Kualifikimet
• Mosha +25 Vje.
• Arsim i larte.
• Angazhim Full Time.
• Eksperience e meparshme ne shitje perben avantazh.
• Aftesi te mira komunikuese.
• Bashkepunues, energjik dhe ambicioz.

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Si të aplikoni:

Nëse jeni gati për të çuar karrierën tuaj të pasurive të paluajtshme në nivelin tjetër, ju lutemi dërgoni CV-në tuaj dhe një letër të shkurtër motivuese te

• +355686039100
• info@c21impact.al

Bashkohuni me ne dhe bëhuni pjesë e një ekipi fitues në pasuri të paluajtshme!

#Real Estate #NowHiring #JoinOur Team #century21 #century21albania #c21impact #century21impact

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga e Dibres, Kompleksi Arlis Farmacia 10
  • Tel/Mob 00355672000477
  • Profili Imobiliare, Sherbime