Blue Filters 238 views2 applications

Job Expired
  • Menaxher Shitjesh

Kerkohet Menaxher Shitjesh (M) terreni ne qytetin e Elbasanit.
*Te kete aftesi shume te mira komunikimi
*Te kete aftesi bashkepunuese
*Te kete fleksibilitet ne orare
*Te kete leje drejtimi automjetitOfrohen kushte shume te mira pune dhe page.

Te interesuarit mund te aplikojne ne Cel 0697922063

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Elbasan
  • Rruga/Zona Rruga Iljaz Kosova Rreth rrotullimi i luleve
  • Tel/Mob 0697922063