Blue Filters

Follow

Blue Filters has posted 1 job

Blue Filters

Company Information

  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Elbasan
  • Rruga/Zona Rruga Iljaz Kosova Rreth rrotullimi i luleve
  • Tel/Mob 0697922063

About Us

Kerkohet Menaxher Shitjesh (M) terreni ne qytetin e Elbasanit.
*Te kete aftesi shume te mira komunikimi
*Te kete aftesi bashkepunuese
*Te kete fleksibilitet ne orare
*Te kete leje drejtimi automjetit

Ofrohen kushte shume te mira pune dhe page.

Te interesuarit mund te aplikojne ne Cel 0697922063