Agjente Forex Italisht / Greqisht 78 views

E Share Marketing eshte ne kerkim te agjenteve Forex ne gjuhen Italiane dhe Greke.
Mundesi dhe kushte shume te mira pune.

Je i lodhur nga puna jote momentale?
Kerkon mundesi dhe kushte me te mira?
Ne ju ofrojme mundesi zgjedhjesh dhe ofertat me te mira ne treg 🙂
Mjafton te kesh eksperience dhe deshiren e madhe per te bashkepunuar me ne
Kontakto ne 0693472982                                                                                                Email: recruitingcap2020@gmail.com

JOIN OUR TEAM
WE ARE WAITING FOR YOU 🙂
Cel. : +355693472982

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Profili Call Center