Agjent Shitjesh 55 views

Deshironi te jeni pjese e nje grupi pune plot energji dhe entuziazem, deshironi te jeni pjese e nje prej kompanive me te preferuara nga punonjesit, e cila operon prej 19 vitesh ne tregun shqiptar me brandet e saj si: Dormeo, Delimano dhe Top Shop.

Nese po Studio Moderna Albania po kerkon:

Operator Shitjesh ne Call Center
(Gjuha Shqip)
 • Kriteret e kerkuara:
  · Persona energjike dhe ambicioze
  · Persona te komunikueshem
  · Persona me deshiren per te punuar ne grup
  · Preferohen persona qe kane eksperience ne shitje· Njohuri baze kompjuterike
Ofrojme:

 • Rroge fikse mujore, plus bonuse mbi shitjet shume te kenaqshme
 • Pune javore prej 36 oresh
 • Pune me 2 turne shume te favorshme (09:00-15:00 ose 15:00-21:00)
 • Nje pune te qendrueshme ne nje ambjent shume pozitiv
 • Trajnime te vazhdueshme ne fushen e shitjeve
 • Motivime te ndryshme e te vazhdueshme per agjentet

Ju lutem njihuni ne kete link me politikat tona te privatesise se rekrutimit: https://www.topshop.al/politika-e-pr…se-rekrutimit/

Personat e interesuar mund te dorezojne CV prane zyrave qendrore, ne adresen:
Rruga Sami Frasheri, perballe Drejtorise se Policise,Kulla Metropol ,kati i pare.
Ose ne adresen e e-mailit: 
HR.Al@studio-moderna.com

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 1 Jobs
 • Location Tiranë
 • Profili Tregti dhe Prodhim