Agjent Forex (Anglisht) VETEM ME EKSPERIENCE – FULL & PART TIME 884 views7 applications

Job Expired

Recruitment Forex kerkon te punesoj agjent forex Full & Part Time ne gjuhen Angleze vetem me eksperience.

Kerkesat:

 • Te zoteroje shume mire gjuhen Angleze
 • Me eksperience te pakten 2 muaj
 • Te jete i komunikueshem dhe te punoje ne grup.

Ofrojme :

 • Paga te kenaqshme dhe BONUSE te larta
 • Bonuse ditore, javore dhe mujore me te mirat ne treg;
 • Ambient pune ideal;
 • Kontrate pune ne perputhje me ligjin Shqiptar;
 • Orar pune Full-Time 10.00 deri 19.00 nga e Hena ne te Premten me pushime te ndermjetme;
 • Mundesi rritjeje profesionale.

Te interesuarit te na dergojne CV-ne tek email : recruitment.forex@hotmail.com

More Information

Please login with Candidate account to view more fields.
 • This job has expired!
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 0 Jobs
 • Location
 • Profili Sherbime Financjare