Agjent Forex Italisht & Spanjisht 784 views1 application

Eurocall,një kompani udhëheqëse në sektorin financiar me shume vite eksperience ne sektorin e investimeve online,
kerkon te punesoje Agjent te gjuhes Italiane dhe Spanjolle  !

OFROJME:

 • Page konkurruese duke filluar nga 500 Euro
 • Ambjente pune moderne dhe komode
 • Kontrate punesimi ne perputhje me legjislacionin ne fuqi
 • Mundesi rritjeje profesionale
 • Bonuse ditore dhe mujore duke filluar nga 50 euro

KERKOJME:

 • Njohuri te mira te gjuhes Italiane , Spanjolle
 • Disponibilitet Full-Time 10:00-19:00,Shtune – Djele Pushim
 • Eksperience e meparshme ne Forex min 3 muaj

Nese je nje Team Leader dhe ke nje grup tendin me eksperience ne fushen Forex na kontaktoni:

✉️ hreurocall@gmail.com
Cel: 0699713607

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 3 Jobs
 • Location Tiranë
 • Rruga/Zona Bllok
 • Tel/Mob +355699713607
 • Profili Call Center