Agjent/e shitjesh 108 views

XP Contact Center eshte ne kerkim te 50 Agjent Shitje
KERKOHET :

 • Zoterim i gjuhes angleze
 • Aftesi te mira komunikuese dhe te punoje ne grup
 • Te kete e eksperience ne fushen e Call Center
 • Ambicie per te arritur rezultate te larta

OFROHET :

 • Paga deri ne 1000 Euro
 • Kontrate te rregullt ne baze te kodit te punes
 • Bonuse motivuese (Ditore , javore, mujore ) duke shperblyer aftesine tuaj
 • Kushte pune të standarteve moderne
 • Orari i punes nga e hëna ne te premte orari 10:00-19:00, fundjava pushim .

More Information

Please login with Candidate account to view more fields.
Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 1 Jobs
 • Location Tiranë
 • Rruga/Zona Dhimiter Shuteriqi - Komuna e Parisit
 • Tel/Mob 0693508571
 • Profili Call Center