📢 ITALNETWORK-TIRANA vjen me lajme te mira,kerkojme operator për fushatën e re Vodafonë Casa. 148 views

Job Expired
ITALNETWORK-TIRANA  me nje eksperience prej me shume se 15 vitesh ne fushen e call center-it po rekruton operator outbound per fushaten Vodafone Casa.
 • ⬇️ KËRKOHET ⬇️
  🟢Njohje e mire e gjuhes italiane.
  🟢Eksperience e meparshme ne call center ( jo domosdoshmerisht)
  🟢Prioritet turni i pasdites.
 • 🟢Bonus mireseardhje.
 • ⬇️OFROHET ⬇️
  🟢Pagesa te kenaqshme 3.5 Euro/ora !
  🟢Bonuse prodhimi nga 10-40 euro kontrata!
  🟢 Fleksibilitet part time dhe full time !

KONTAKTO TANI NE 0699493196 ose dërgoni CV-në tuaj në hr.tirana@italnetwork.net 😉

More Information

 • This job has expired!
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 0 Jobs
 • Location Albania, Tiranë
 • Profili Call Center