VAS TOUR OPERATOR

Follow

This company has no active jobs

VAS TOUR OPERATOR

Company Information

  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location
  • Rruga/Zona Rr. Ibrahim Rrugova, Perballe Sky Tower
  • Profili Agjensi turistike udhetimi

About Us

Vas Tour

Tour Operator qe ofron pushime gjate gjithe vitit. Vas Tour e mbeshtet punen e tij ne nje staf shume profesional si dhe me nje eksperience te konsiderueshme ne fushen e sherbimeve.

Organizimi

Vas Tour ka ne perberjen e tij, nje network te organizuar. Produktin e Vas Tour ju mund ta gjeni ne nje rrjet te konsiderueshem ne me shume se 750 agjenci udhetimi ne Austri, Shqiperi, Kosove, Maqedoni, Meksike e Budapest. Vas Tour ofron sherbime jashte vendit ne te gjitha destinacionet e permendura ne broshure dhe ne Web si: Budapest, Prage, Beograd, Paris, Marok, Viene, Itali, Spanje, Moske, Shen Petersburg, Brazil, Kualalumpur, Singapore, Tailande, Kine, Kroaci, Mali i Zi, Maqedoni, Slloveni, Egjipt, Dubai, Stamboll, Indi etj.

Sherbimet tona

Paketa Turistike, Pushime ne Plazh, Charter Antalya, Palma, Egjypt
Pushime Dimerore, Paketa turistike ne resortet dimerore
Pushime Termale / SPA
Pushime me Krociera, Udhetime me Krociera
Organizime sportive per ndeshje futbolli / Aktivitete te Formula 1
Organizim aktivitetesh Incentive per Koorporate
Organizim Seminaresh / Konferenca brenda dhe jashte vendit per te gjithe institucionet
Rezervime Hotelesh ne te gjithe boten
Transferta
Guida profesionale
Makina me Qera
Casino
Sherbime VIP – I gjithe produkti yne eshte i printuar dhe ne kater katallogjet vjetore te Vas Tour

Resortet e Skive

Vas Tour gjate periudhes se dimrit ofron sherbimin e saj ne destinacione te njohura si qendra boterore per ski (Kranjska Gora, Vogel, Maribor, Bursa, Mavrovo si dhe destinacione te tjera si Kolashin ose Zhabjak). Nje nga sherbimet me cilesore te Vas Tour jane udhetimet me anije te ofruara nga Costa Crociera dhe MSC Cruise, operatoret me cilesore dhe te mirenjohur ne zonen e Mesdheut dhe me gjere.