recruitment

Follow

This company has no active jobs

recruitment

Company Information

  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Albania, TiranĂ«
  • Rruga/Zona Don Bosko
  • Tel/Mob 0695552309
  • Profili Telekomunikation

About Us

Kerkojme operatore per gjuhen italisht,gjermanisht,spanjisht,greqisht dhe frengjisht.
Kriteret baze:
Njohja e gjuhes
Eksperienca perben avantazh
Disponibiliteti Full time & Part time

OFROJME PER JU:
Pagesat me te larta ne treg
Kushte bashkohore pune
Staf mikprites dhe suportues gjate gjithe procesit te punes.
Fundjava pushim

NA KONTAKTONI NE NR:0695552309 OSE NE ADRESEN E EMAILIT recruitmentactivi@gmail.com
JU MIREPRESIM