Orjona

Follow

This company has no active jobs

Orjona

Company Information

  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Albania
  • Tel/Mob 0676308498

About Us

Pershendetje !

Ofroj kurse anglishteje individuale , me femije dhe mosha te ndryshme niveli fillestar mesatar i avancuar, me librat e shkolles etj. Shume vite eksperience ne mesimdhenie, cmime preferenciale. 3 here ne jave 25 mij  leke ne muaj personi.

 

Kontakt: 0676308408

 

Faliminderit!