Maxima Consulting

Follow

This company has no active jobs

Maxima Consulting

Company Information

  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Elbasan
  • Rruga/Zona Hotel Skampa Turizem
  • Tel/Mob 0696707854
  • Profili Call Center

About Us

Maxima kerkon te punesoje opertaore ne fushatat Luce Gas Telefoni dhe Turizem Dentar . Operatoret te jene me ose pa eksperience pune . Te kete aftesi te mira komunikuese . Pagat me te larta ne vende dhe ambjete shume motivuese.