M

Follow

This company has no active jobs

M

Company Information

  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location TiranĂ«
  • Rruga/Zona rruga panorama
  • Tel/Mob 0699237435

About Us

Kerkojme operator/e per gjuhet anglisht,italisht dhe retention per gjuhen italiane

Ofrojme pagesat me te larta ne treg dhe bonuse,kontrate e rregullt pune dhe ambient miqesor

Fundjava pushim!

Per me shume informacion na kontaktoni ne whatsapp ne nr: 0699237435

JU MIREPRESIM!