GREEN MARKET GROUP

Follow

This company has no active jobs

GREEN MARKET GROUP

Company Information

  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location
  • Rruga/Zona Komuna e Parisit / Kopshti Botanik
  • Tel/Mob 0695368441
  • Profili Supermarket

About Us

Marketet tona operojne prej vitesh ne menyre te sigurte ne treg. Me perspektive ne rritje dhe zgjerim ofrojme nje ambjent komod dhe konkurues pune.

Per ate qe kerkon me te miren…