GREEN BAR

Follow

This company has no active jobs

GREEN BAR

Company Information

  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location TiranĂ«
  • Rruga/Zona Kopshti Botanik
  • Tel/Mob 0695368441
  • Profili Bar Kafe

About Us

Bari me i ri dhe inovativ ne kryeqytet. Ambejnti me i kendshem, ku mund te kaloni momentet me cilesore!

Mjedis i kendshem pune dhe relaksi!

Green Bar ju mirepret!