Ela Eri

Follow

Ela Eri has posted 1 job

Ela Eri

Company Information

  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Tiranë
  • Tel/Mob 0674799649
  • Profili Call Center

About Us

Kerkohen operatore ne gjuhet Italisht dhe Spanjisht me eksperience.

Kerkohet: Nivel i mire i gjuhes
Ofrohet: Pagesa me te larta ne treg
Ambjent komod dhe motivues

Orari i punes: E hene e premte
12:00- 20:00

Personat e interesuar te kontaktojne per te caktuar nje interviste prane zyrave tona.
Ju mirepresim!