DENTAL TOURISM TIRANA

Follow

This company has no active jobs

DENTAL TOURISM TIRANA

Company Information

  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Myslym Shyri
  • Tel/Mob 00393447258629
  • Profili Stomatologji

About Us

Kerkojme te punesojme : 1 SUPERVIZORE dhe 4 Operator/e per Turizem Dentar ne Gjuhen ITALIANE .

Ofrohet:
▶️ Ambjent pune komode ,dinamike dhe sfiduese.
▶️ Orar pune flexibel.
▶️Pagesa 500 Euro plus bonuse te larta per cdo klient.
▶️Mundesi rritje profesionale
▶️Kontrate e rregullt pune si dhe Sigurime
▶️Fundjava Pushim.

Kerkohet :
▶️Eksperienc e meparshme ne call center italisht;
▶️Te flasi rrjedhshem gjuhen italiane ;
▶️Te jete e komunikueshme dhe te sjellshm…

Adresa:Rruga Myslysm Shyri ,Prane Drejtorise
Te interesuarit mund te kontaktojne ne Whats App!
Cel. : 00393447258629