CTC DURRES SH.P.K

Follow

This company has no active jobs

CTC DURRES SH.P.K

Company Information

  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location
  • Rruga/Zona Lagjia nr.3, Rruga Egnatia, Perballe Drejtorise se Tatimeve
  • Tel/Mob +355684791546
  • Profili Call Center

About Us

Je student universitar ? Di italisht ? Ke deshire dhe vullnet per te punuar? Jeton ne Durres?

CONTACT TRADE CENTER I jep mundesine te gjithe studenteve qe te punojne ne kompanine tone,

per ti dhene kuptim kohes se tyre dhe per te qene te kenaqur me perfitimet,

duke mbuluar keshtu lehtesisht dhe shpenzimet universitare qe behen cdo vit e me te shtrenjta per familjet shqiptare.
Na kontaktoni ose paraqituni direkt ne zyrat tona per nje interviste pune.

Ju mirepresim!