Bau Vora

Follow

This company has no active jobs

Bau Vora

Company Information

  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location TiranĂ«
  • Rruga/Zona Vore , Qendra Bibaj
  • Tel/Mob 0682063316
  • Profili Tregti

About Us

BAUMARKET – Rrjeti me i madh i markatave te veglave te punes Gjermane, tashme prezent edhe ne Shqiperi.
Vegla pune dhe aksesore