Zyra Century 21 Impact ofron mundësinë e punësimit në pozicionin si Konsulent/e Imobiliar si dhe mundësinë e zhvillimit të karrierës suaj pranë nesh. 50 views1 application

CFARE OFROJME NE?

 • Trajnime të vazhdueshme për zhvillimin tuaj.
 • Bashkëpunim me një staf mikpritës, pozitiv dhe suportues.
 • Ambient pune komod dhe motivues.
 • Promovim në varësi të eksperiencës dhe performancës.
 • Suport për ndërtimin e një karriere të suksesshme në tregun imobiliar.
 • Mundësi bashkëpunimi me +350 agjente ne sistem.

Detyrat

 • Detyra juaj kryesore është të ndërmjetësoni me sukses transaksionin e shitjes/blerjes ose dhënies/marrjes me qira të një pasurie të paluajtshme në një ekip profesionistësh.

Kualifikimet

 • Mosha +23 Vjec.
 • Arsim i lartë.
 • Angazhim Full Time.
 • Përbën avantazh: Eksperiencë e mëparshme në këtë industri ose në Shitje.
 • Aftësi shumë të mira komunikuese.
 • Bashkëpunues, energjik dhe ambicioz për tu rritur profesionalisht.
 • Të motivuar për sukses.
 • Të përkushtuar ndaj përmirësimit të vetes.
Aplikoni tani duke dërguar Cv tuaj në kontaktet e mëposhtme:
Cel: 067 2000 477
Email: oljora.elezaj@c21impact.al
Adresa: Rruga e Dibrës, Kompleksi Arlis pranë Farmacisë Nr. 10 Tiranë, Albania.
Do të kontaktohen për intervistë vetëm kandidatët e përzgjedhur!

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 1 Jobs
 • Location Tiranë
 • Rruga/Zona Rruga e Dibres, Kompleksi Arlis Farmacia 10
 • Tel/Mob 00355672000477
 • Profili Imobiliare, Sherbime