XP Contact Center eshte ne kerkim te 50 Agjent Shitje 356 views

KERKOHET :

 • Zoterim i gjuhes gjermane ose angleze
 • Aftesi te mira komunikuese dhe te punoje ne grup
 • Te kete e eksperience ne fushen e Call Center
 • Page baze e kenaqshme + Bonuse te larta
 • Ambicie per te arritur rezultate te larta

OFROHET :

 • Kontrate te rregullt ne baze te kodit te punes
 • Bonuse motivuese (Ditore , javore, mujore ) duke shperblyer aftesine tuaj
 • Kushte pune të standarteve moderne
 • Orari i punes nga e hëna ne te premte orari 10:00-19:00, fundjava pushim .

Kontakt :
Cel : 0693508571
Email : xpcc@job4u.com

More Information

Please login with Candidate account to view more fields.
Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 2 Jobs
 • Location
 • Rruga/Zona Komuna e Parisit
 • Tel/Mob 0693508571