Xhafzotaj kerkohen PUNETOR NE FABRIKE PRODHIMI 67 views

Akademia Progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te Punetor Fabrike Prodhimi ne Xhafzotaj.

Kriteret:
1.Te jene te kujdesshem ne procesin e prodhimit dhe kushteve te sigurimit teknik.
2.Te afte per te punuar ne grup
3.Njohuri te thjeshta ne llogaritje dhe matje te gjatesive
4.Mosha e preferuar 20-45vjec

Ofrohet:
Pune me turne (rotacion)
Bonus Prodhimi
Rroge te 13 ne Dhjetor
4jave pushime te paguara
Rroga 40.000L NETO (e gjitha ne banke)
Transporti i perfshire

Te interesuarit te telefonojne ne 0676317943 per te lene nje takim informues.

More Information

Apply for this job Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 47 Jobs
  • Location Albania, Durrës
  • Rruga/Zona Rruga Iljaz Reka, mbrapa stacionit te trenit.
  • Tel/Mob +355676317943
  • Profili Konsulence, Kurse Profesionale, Marketing, Punesim, Sherbime juridike