Wok 1688 Restaurant Fusion kerkon te punesoje Shef Kuzhine,Kuzhinier,Ndihmes Kuzhinier,Pjatalares,Sushiman/Sushigirl,Shef salle,Hostes,Banakier,Barman,Kamarier dhe Sanitare 157 views1 application

Wok 1688 Restaurant Fusion

•Kuzhina jonë po kërkon nje talent si ty:

-Shef Kuzhine
Që flet rrjedhshëm italisht dhe ka një dashuri për kuzhinën italiane.
-Kuzhinier
Me pasion për gatimin dhe sy te prehtë për detajet.
-Ndihmës-kuzhinier
Që është i gatshëm të mësojë dhe të rritet.
-Pjatalarës
Me aftësi të mira organizative dhe një qëndrim pozitiv.
-Sushiman ose Sushi Gril
Që ka eksperiencë dhe një pasion për artin e sushit.

Salla jonë po kërkon një talent si ty:

-Shef Salle
Me njohuri të gjuhës italiane dhe aftësi të shkëlqyera udhëheqëse.
-Hostes
Që flet italisht dhe anglisht dhe mund të mirëpresë klientët me buzëqeshje.
-Banakier
Me përvojë dhe një njohje të mirë të pijeve.
-Barman
Që mund të krijojë koktejle magjike dhe të mbajë atmosferën e gjallë.
-Kamarier
Që është i shpejtë dhe i vëmendshëm ndaj detajeve.
-Pastruese/Sanitare
Që është e përkushtuar në punë dhe ka qëllim pastërtinë.

📩 Apliko Tani!
Dërgo CV-në tënde në alexchen@hotmail.it
Kontaktoni: +355698881688

Instagram: wok1688_sushigrill

Adresa: Rruga Reshit Collaku, Hotel Sky 2
Perballe tajvanit Tirane

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 206 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Dritan Hoxha Tirane
  • Profili Konsulence, Punesim