Vore kerkohet Agjent/e Doganor 46 views

Akademia Progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te Agjent/e Doganor ne Vore

Kriteret qe duhet te plotesojne kandidatet:
1.Te kene mbaruar Arsimin e Larte ne dege Ekonomike. Preferohet (finance, kontabilitet)
2.Te mos jene ne marredhenie shkolle
3.Te kene disponibilitet te menjehershem
4.Te jene perdorues shume te mire te programit EXCEL
5.Te jene njohes/e shume te mire/a te gjuhes Angleze
6.Cdo gjuhe e dyte perben avantazh
7.Eksperienca te meparshme perbejne avantazh

Ofrohen:
Kushte shume te mira pune
Orari nga e Hena ne te Premte 08:00-16:30 dhe te shtunen deri ne 13:00
Pagesa 60.000L

Te interesuarit te dergojne CV ne rekrutim@progress.al ose te telefonojne ne 0676317943 per te lene nje takim informues.

 

​​​​​​​

More Information

Apply for this job Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 62 Jobs
  • Location Albania, Durrës
  • Rruga/Zona Rruga Iljaz Reka, mbrapa stacionit te trenit.
  • Tel/Mob +355676317943
  • Profili Konsulence, Kurse Profesionale, Marketing, Punesim, Sherbime juridike