VLL.KOLAJ kerkon te punesoje Elektricist dhe ndihmes elektricist 63 views

VLL.KOLAJ
ELECTRIC

Kerkon:
• ELEKTRIÇIST
• NDIHMES ELEKTRIÇIST

Preferohet qe kandidatet te jene me eksperience te meparshme punesimi ne kete fushe.

Kandidatet e interesuarmund te na kontaktone ne numrin tone te telefonit.

Kontaktoni:0682033086

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 207 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Dritan Hoxha Tirane
  • Profili Konsulence, Punesim