Vende Te Lira Pune !! Spanjisht – Gjermanisht – Frengjisht . 71 views

Apliko tani dhe behu pjese e staffit tone menjehere, rrit te ardhurat e tua dhe njekohesisht fito dhe eksperiencen qe te duhet.

[b]-Frengjisht
-Spanjisht
-Gjermanisht [/b]

Ofrojme :

1-Page baze & bonuse (ditore/javore/mujore)
2-Udhetime turistike,
3-Fundjavat dhe festat zyrtare, pushim,
4-Trajnime formimi ,te paguar, per ata persona qe jane pa eksperience,
por, dhe per ata qe duan te arrijne me shume.
5-Mundesi promovimi ne detyre,

Kontakto tani ne Whatsapp ose dergo CV-ne tende ne adresen tone te e-mailit : supremeshpk@gmail.com

 

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Blloku
  • Tel/Mob 0677354614
  • Profili Call Center