Vellea Home kerkon te punesoje Dispecer – te kete punuar ne Call Center 41 views

Vellea Home Albania, kompani nderkombetare qe shet mobilje gjysem te gatshme,
kerkon te punesoje:

Dispecer
Kerkohet:

  • Te kete eksperience pune ne sherbim klienti
  • Preferohen me banim ne zonen e Vores, ose zonat perreth

Ofrohen:

  • Kushte shume te mira pune
  • Orar fleksibel
  • Page e kenaqshme
  • Fundjava pushim dhe festat zyrtare pushim

Te interesuarit te lutem te na kontaktojne ne: +355 69 208 5945

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Mobilje