Vaqarr , Loi Lounge kerkon: Picajol / Kamarier / Banakier / Kuzhinier pozicionet kerkohen meshkuj/femra pagesa e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune 70 views

Loi Lounge
Kerkon te punesoje:

•PICAJOL
•KAMARIER / KAMARIERE
•BANAKIER / BANAKIERE
•KUZHINIER / KUZHINIERE

Adresa: Vaqarr, Tirane

Kontaktoni: +355 69 750 1090

#picajol #kamarier #banakier #kuzhinier #vaqarr

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 137 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim